Кафедра здоров’я людини, фізичного виховання і спорту

Кафедра здоров’я людини, фізичного виховання і спорту готує спеціалістів за напрямом підготовки 6.010203 «Здоров’я людини». Фахівці з фізичної реабіліьації можуть працевлаштовуватись у медичних закладах, спеціалізованих закладах освіти (спортивних школах, інтернатах, училищах та інтернатах для осіб із особливими потребами), центрах спортивної медицини та реабілітації, фізіотерапевтичних відділеннях, санаторно-курортних закладах, фітнес- та SPA-центрах і т.д.

Випускник спеціальності після закінчення ВНЗ може працювати:

  • реабілітологом;
  • методистом з фізичної культури;
  • інструктором з оздоровчо-масової роботи на виробництві чи за місцем проживання;
  • фахівцем з експлуатації спортивних споруд;
  • працівником державних та громадських органів управління фізичною культурою;
  • працівником спортивних клубів, оздоровчих таборів;
  • інструктором (методистом) з фізичної реабілітації у дошкільних навчальних закладах, школах-інтернатах, дитячих будинках, навчально-реабілітаційних центрах, профілакторіях та інших закладах, специфіка діяльності яких пов’язана з фізичною реабілітацією.
Студенти – реабілітологи мають можливість ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО КИЇВСЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, пройшовши навчання з лікувального масажу.
Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України №176 від 29.03.2011 р. ФАХІВЕЦЬ З ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ СЕСТРОЮ МЕДИЧНОЮ З МАСАЖУ ТА ІНСТРУКТОРОМ З ЛІКУВАЛЬНОЇ ФІЗКУЛЬТУРИ.

Навчальні та виробничі практики студентів відбуваються на якісно оснащених базах кращих медичних та реабілітаційних установ не тільки міста та області, а й за її межами: у клініці Святого Луки, міських клінічних лікарнях, обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів «Добруджа», госпіталі інвалідів Вітчизняної війни, санаторії «Гусарське урочище», Очаківському дитячому санаторії для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату та низки інших реабілітаційних закладів.

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/FR1.png /Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/FR3.png /Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/FR2.jpg

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/FR4.jpg /Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/FR5.png

Наукову діяльність кафедра спрямовує на дослідження проблем адаптації, розробляє програми зміцнення здоров’я засобами фізичної, психологічної та соціальної реабілітації. Останні два роки провідною спрямованістю роботи кафедри є інклюзивна освіта та шляхи її реалізації в середніх та вищих навчальних закладах. Науково-педагогічний склад активно співпрацює в цьому напрямку із загальноосвітніми закладами міста й області, надаючи необхідну допомогу в розробці навчально-оздоровчих та соціалізуючих програм.

Професорсько-викладацький склад

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/Osadchiy.pngОСАДЧИЙ Олександр Юрійович

Завідувач кафедри здоров`я людини, фізичного виховання та спорту.
Доцент, кандидат наук з «Фізичного виховання та спорту», спеціалізація «Фізична реабілітація».

.

.

.

.

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/Shevchuk.pngШЕВЧУК Олександр Миколайович,
кандидат медичних наук, доцент.

.

.

.

.

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/Pociluyko.pngПОЦІЛУЙКО Ігор Іванович,
старший викладач, магістр фізичного виховання, кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу, кандидат у майстри спорту з важкої атлетики.

Нагороди: Подяка Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна»; призер всеукраїнських змагань з важкої атлетики та пауерліфтингу.

Друковані праці: 10 наукових статей у фахових виданнях з проблем забезпеченнясилової підготовки на різних етапах тренувань у силових видах спорту.

Коло наукових інтересів: науково-методичне забезпеченнясилової підготовки на різних етапах тренувань у силових видах спорту, теорія та методика фізичного виховання і спорту.

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/Gorban.pngГОРБАНЬ Ольга Олександрівна,
старший викладач.

Тривалий час працювала в обласному лікувально-санітарному управлінні та 5-ій міській поліклініці лікарем з ЛФК.

Нагороди: за період роботи в лікувальних установах була нагороджена чисельними подяками і почесними грамотами. У 2010 році нагороджена подякою, а в 2012-2013 рр. – грамотами Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна».

Друковані праці: методичні рекомендації з курортології, фізичної реабілітації при хірургічних захворюваннях; наукові статті: «Здоровий спосіб життя – здорова нація – здорове суспільство», «Артрит як одне з найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату» та ін.

Коло наукових інтересів: лікувальна фізична культура, масаж, курортологія, фітнес-технології, спортивна фізіологія.

/Files/images/kafedra_zdorovya_lyudini/Frantsuzan.pngФРАНЦУЗАН Тетяна Валеріївна,
медична сестра кафедри здоров`я людини.

Кiлькiсть переглядiв: 424

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.