Бібліотека КІРоЛ Університету «Україна»

Бібліотека – культурно-освітній заклад, що організовує комплектування, зберігання, громадське використання видавничої писемної культури і друку та виконує інформаційну, освітню, методичну і видавничу функції.

Бібліотека Кіровоградського інституту розвитку людина Університету «Україна» була створена в 1998 році. Її діяльність спрямована на виховання гармонійної, морально досконалої особистості, відкритої до творчого та інтелектуального розвитку.

/Files/images/2017/biblkirol1706.jpg

Бібліотека КІРоЛ Університету «Україна» налічує 19 064 примірників. За останній час поновилась новими електронними підручниками.

Вся бібліографічна діяльність бібліотеки має на меті задовольнити потреби читачів. У бібліотеці є література з різних галузей знань, а саме: психологія, філософія, екологія, соціологія, історія України, економіка, теорія держави і права, цивільне право, аграрне право, адміністративне право, кримінальне право, банківське право, господарське право, журналістика, міжнародне право, нотаріат, адвокатура та ін.

Основними напрямками роботи бібліотеки Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» є: підтримка навчального процесу та своєчасне надання інформації усім категоріям користувачів, забезпечення повного, якісного, оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування студентів, слухачів курсів, професорсько-викладацького складу, співробітників інституту та інших категорій читачів згідно з їх інформаційними запитами на основі широкого доступу до книжкових фондів.

Графік роботибібліотеки – зпонеділкадо п’ятниці– з8:00 до 16:00.

На сьогодні бібліотека є важливим джерелом одержання інформації, місцем самоосвіти, інтелектуального відпочинку, творчого спілкування і розвитку студентів і викладачів.

/Files/images/2017/biblkirol1707.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.